Service Hotline
+86-755-86524100
Продукти

Категорія продукту

«СТН» РК-дисплей скляна панель

«СТН» РК-дисплей скляна панель

Супер кручений нематичного («СТН») плазмовими панелями хоча кручений нематичного ЖК можуть бути обумовлені в час мультиплексний моди для збільшення відображення інформації, вони обмеженим з точки зору зниження контрастності і обмежений кутом огляду. Досягти більш високо системи дисплеїв, супер скрутити технології є...

ЖК супер кручений нематичного («СТН»)

Хоча кручений нематичного ЖК можуть бути обумовлені в час мультиплексний моди для збільшення відображення інформації, вони обмежені в плані зниження контрастності і обмежений кутом огляду. Для досягнення більш високо системи дисплеїв, застосовується технологія супер твіст.

Супер кручений нематичного плазмовими панелями є поворот, який перевищує 90°, але менш ніж 360°. В даний час більшість «СТН» дисплеї виготовляються з твіст між 180° і 270°. Вище твіст кути причиною крутіше поріг кривих, який зібрав на і від напруг ближче. Крутіше пороги дозволити Мультиплекс ставки більшим за 32 будуть досягнуті.

У цьому типі дисплей, LC матеріалу піддається більший ніж 90° твіст від пластини до пластини; типові значення діапазону від 180° до 270°. На polarizers у цьому випадку не встановлені паралельно до LC на поверхні, але скоріше на декілька кутів. Клітини, таким чином, не працює на світло "керівних" принципом, як Twisted нематичного ЖК, але двулучепреломленія принципом. Положення на polarizers, товщина клітинку та двулучепреломленія ЮК ретельно відібрані, щоб привести до певного кольору в державі "off". Зазвичай це Жовто зелений максимізувати Коефіцієнт контрастності. LC у клітинці "супер закручується" який дасть можливість використовувати високі темпи Мультиплекс. Як поворот підвищується, LC молекул в середині шар приведені у відповідність з прикладної електричне поле за менші зміни напруги. Це породжує дуже крутий передачі проти напруги крива, що дозволяє до 240-лайн мультиплексування.

Технологія «СТН» поставляється в двох забарвлень, зелений «СТН» і «СТН» срібла. «СТН»-зелений має темно-фіолетовий / чорний символи на зеленому фоні. «СТН»-срібло має темно-синій / чорний символи на срібло фону. Незважаючи на те, що його вартість середнього рівня, але вона має дуже забезпечує високу якість. Контраст схожий на технологією TN.


Hot Tags: «СТН» LCD дисплей панелі, Китай, виробників скла, постачальників
Супутні товари
Розслідування
Розслідування
Send
Зв'язатися з нами
Адреса: 5-му поверсі будівлі HSAE Tech Hi-Tech парк, Наньшань, Шеньчжень, 518057, Китай
Телефон: +86-755-86524100
Факс: +86-755-86524101
Електронна пошта: info@blazedisplay.com
Blaze дисплей технології ТОВ.